2014 GoDaddy Promo Code (Kupon Kodu) Sorunu Çözümü Nasıl ? | Soru Yeri

2014 GoDaddy Promo Code (Kupon Kodu) Sorunu Çözümü Nasıl ?

godaddy

Benim gibi web sitesi sahipleri domainlere yatırım yapmak ya da uygun fiyatlara domain almak için GoDaddy’i tercih ederler. Buradaki 0.99 dolar ve 1.99 dolarlık domainler ile domain portföyümüzü genişletebiliyoruz.

Bildiğiniz üzere promo code (kupon kodu) ile verilen siparişlerde PayPal kullanamıyoruz. Bu yüzden kredi kartıyla siparişlerimizi verebiliyoruz. Ancak son dönemlerde kupon kodu bulmak zorlaştı ve bu yüzden piyasada çok sayıda sadece Amerika’da ve Kanada’da kullanılabilen kuponlar dolaşmaya başladı. Bu kuponlar ana fiyat üzerinden indirim sağlıyor ancak ödeme kısmında ekranınızda hata olarak beliriyor. Bu işlemi birden fazla yapınca aşağıdaki uyarıları alıyorsunuz.

There was a problem processing your transaction. Please verify your payment information or use an alternate form of payment.

Thank you for submitting your order, but it appears there may be a problem. Please contact support at (480) 505-8877 for more information.

Unfortunately, we are unable to process your purchase using this form of payment. Please utilize another form of payment, or contact (480) 505-8855 for further assistance.

Hatalı kod girişini üst üste yapınca artık tüm dünyada geçerli kodları da kullanamıyorsunuz ve promo kodu silseniz dahi bu uyarıları tekrar tekrar alıyorsunuz. Acayip hırs yaptım çünkü almam gereken bir domain vardı ve kaçırmak istemiyordum. Tabii çok para vermek de istemiyordum o yüzden bir kod havuzu buldum ve CC Cleaner ile tarayıcı geçmişini tekrar tekrar silerek bu kodları denedim.

Birkaç denemeden sonra cjc295c bu GoDaddy promosyon kodu sayesinde hata ekranından kurtuldum. Bulduğum yerde 28 Şubat 2014’e kadar geçerlidir uyarısı vardı o yüzden elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederim.Bu kod size 3.13 dolara domaini almanızı sağlıyor.

0.99 yada 1.99 değil belki ama sonraki işlemlerinizde sorun yaşama durumunu ortadan kaldırmış oluyorsunuz.

Bununla beraber sağdan soldan gördüğünüz her kodu benim gibi denerseniz bunları da başınıza geleceğini bilmelisiniz. O yüzden kupon kodlarını aldığınız yerden açıklamasını okumadan domain kayıt etmeyin.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir