5'i 1 Yerde | Soru Yeri

5’i 1 Yerde

Yine bir site tanıtımında beraberiz. Oldukça geniş spektrumlu olan bu yazımıza bir video sitesiyle başlıyoruz.Popüler Videolar ve güncel videoları harmanlayan güzel bir site olan vividyo geniş içeriğiyle de saatlerce iyi vakit geçirmenizi sağlayan yegane sitelerden biri olarak göze çarpıyor. Yerli ve yabancı en komik ve en eğlenceli videoları burada bulmanız mümkün.

İkinci sitemiz haber manşetleri üzerine hizmet veren bir haber sitesi. İnternetin en popüler haber sitelerinin manşetlerini sergileyen site bu anlamda en sıcak ve en güncel haberleri bulma konusunda hepsini içinde barındırmasından ötürü bir anlamda tüm sitelerin de önüne geçiyor. Manşetim ile son dakika haberlerini sizden önce alan olmayacak.

Üçüncü sitemiz haber medya… Haber medya doğru habere giden en kısa yol misyonunu edinmiş , profesyonel haber ajanslarıyla anlaşmalı şekilde doğru haberleri kullanıcılarına sunan bir yapılanma içerisinde izlenimi veriyor. Yurttan ve dünyadan gündemi belirleyen haberlerin yanı sıra , tartışma içeren detaycı haberciliğiyle de okuyucularının muhakeme yeteneklerini ortaya çıkarmalarına olanak sağlıyor. Sitedeki tüm haberleri twitter ve facebook adresiyle de hizmete sunan Haber Medya bu anlamda sosyal medyayı da etkin kullanarak okuyucus kitlesini genişletmeyi amaçlıyor.

Dördüncü sitemiz oyun konusunda kenidini kanıtlamış olan Oyun Hocası. Birbirinden ilginç oyunları kullanıcıları reklama boğmadan ücretsiz olarak oyunseverlere sunan site hızlı erişimi ve temiz içeriğiyle çocukları için oyun sitesi arayan yada oyun delisi yetişkinler için birebir.

Son sitemiz seo ( arama motoru optimizasyonu ) deyince Türkiye’de akla gelen ilk isimlerden biri. Web sitelerini arama motorlarında en üst sıraya çıkarmak isteyenlerin ilk ziyaret etmesi gereken sitelerden biri olan SEO Hocası verimli paylaşımları , makalelerinin yanında ücretsiz olarak hizmete sunduğu webmaster araçlarıyla da sitelerinizi uçurmada size katkıda bulunuyor.

Bugünlük bizden bu kadar. Başka bir tanıtımda görüşmek üzere…

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir