Bakışlarla Kadınları Nasıl Etkilerim ? | Soru Yeri

Bakışlarla Kadınları Nasıl Etkilerim ?

bakis

Bazı zamanlarda Epoksi Gözler Tekniğini kullanmak çok tehlikeli olabilir, o halde işte size daha kibar ancak aynı oranda etkili yöntem daha veriyorum. Hep konuşmacıya bakın ama aralarda her nokta koyuşunda bakışlarınızı hedefinize kaydırın. Bu sayede Bay ya da Bayan Hedef onun tepkilerine hala ilgi gösterdiğinizi hissedecektir ancak yoğunlaşmada azalma olur.

Epoksi Gözler

Bu gözü pek teknik kuvvetli bir yumruk gibidir. Başka birisi konuşuyor olsa dahi, siz hedef kişinizi izleyin. Kim konuşursa konuşsun darbe vurmak istediğiniz erkekten ya da kadından gözlerinizi ayırmayın.

Eğer ufukta romantizm varsa, Epoksi Gözler başka bir mesaj daha verecektir. Bu mesaj şunu söyler, “Bakışlarımı senden alamıyorum” ya da şunu, “Gözlerim yalnızca seni görmek için yaratılmış.” Antropologlar gözlerin “romantizmin başlıca organı” olduğu konusunda hemfikirdirler çünkü araştırmalar şiddetli göz temasının kalp atışı düzenimizi alt üst ettiğini gözler önüne sermiştir. 0® Ayrıca sinir sistemimize feniletilamin isimli uyuşturucu benzeri bir madde salınmasına yol açar. Bu hormon insan vücudunun erotik heyecanlar esnasında salgıladığı bir madde olduğundan, şiddetli göz teması tahrik edici olabilir.

Erkekler, Epoksi Gözler bilhassa kadınlar üzerinde etkilidir tabi eğer sizi çekici bulurlarsa. Kadın bu uygunsuz bakışınızla ortaya çıkan sinirsel tepkisini yeni tomurcuklanan bir aşk olarak yorumlar. Ancak eğer sizden hoşlanmadıysa Epoksi Gözleriniz bütünüyle çirkin gözükeceklerdir. (Epoksi Gözler Tekniğini halka açık yerlerde rastladığınız yabancılarda asla kullanmayın, aksi halde tutuklanabilir ya da başkalarının tepkilerine maruz kalabilirsiniz!)

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir