Bakışlarla Karşımdaki İnsanı Nasıl Aşık Edebilirim ? | Soru Yeri

Bakışlarla Karşımdaki İnsanı Nasıl Aşık Edebilirim ?

bakislar

Şimdi, yönümüzü göz küresinin ağır silahlar cephanesine doğru yönlendirelim: Tam yapışkan gözler ya da süper yapışkan gözler. Gelin bunlara Epoksi1 Gözler diyelim. Büyük patronlar işçilerini değerlendirmek için onlara Epoksi Gözler ile bakarlar. Polis müfettişleri cani suçluların gözünü korkutmak için onlara Epoksi bakışlar atarlar. Ve akıllı Romeo, kadınları kendisine âşık etmek için Epoksi Gözler’ini kullanır. (Eğer amacınız romantizm ise, Epoksi Gözler sağlaması yapılmış bir afrodizyaktır.)

Epoksi Gözler tekniğini hayata geçirebilmeniz en az üç kişi sayesinde gerçekleşir, siz, hedefiniz ve başka bir kişi daha. İşte şöyle yapılıyor: İki ya da daha fazla kişi sohbet ediyorsanız, genelde konuşan kişiye bakarsınız. Ancak Epoksi Gözler tekniği size konuşmacıya odaklanmak yerine dinleyiciye, yani hedefinize odaklanmanızı tavsiye eder. Bu, hedefin kafasını hassasça karıştırır ve hedef sessizce şunu düşünür: “Bu kişi neden konuşmacıya bakacağına bana bakıyor?” Hedefiniz onun tepkileriyle fazlasıyla ilgilendiğinizi hisseder. Bu bazı mesleki durumlar için faydalı olabilir, özellikle de dinleyiciye bir değer biçme hususunda.

İnsan Kaynakları uzmanları Epoksi Gözleri bir teknik olarak olmasa da sıkça kullanırlar, çünkü onlar muhtemel işçilerin, belli başlı fikirlerini aktarırlarken verdikleri tepkilere samimiyetle yaklaşırlar. Avukatlar, patronlar, polis müfettişleri, psikologlar ve tüm diğer deneklerinin tepkilerini incelemek zorunda olanlar Epoksi Gözleri analiz yapmak için kullanırlar.

Eğer Epoksi Gözler Tekniğini kullanırsanız, dışarıya ilgiyle karışık kendine güven sinyalleri gönderirsiniz. Ancak Epoksi Gözler sizi, ikinizin dışında başka birisini daha değerlendiriyor ya da eleştiriyor konumuna sokacağı için dikkatli olmalısınız. Dozunu kaçırmayın yoksa küstah ya da kibirli olarak algılanabilirsiniz.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir