Bayraklı Kaliteli Arçelik Servis | Soru Yeri

Bayraklı Kaliteli Arçelik Servis

servis

Yıllardır sektörde olan ve sürekli olarak büyüyen markalardan bir tanesi olan Arçelik, evimize girmeyi başardı… Uzun zamandır beyaz eşya konusunda farklı araştırmalar yapıyordum ve marka konusunda da tereddütlerim vardı.

Arçelik markasına biraz daha yakın duruyordum çünkü yakın çevrem bu marka hakkında çok fazla olumlu konuşuyordu, bunun yanı sıra bu markanın ürünlerine sahip olan insanlar da sorunsuz ürünler olduğunu söylüyordu.

Arçelik Servis Merkezi – 444 1 494

İnternet araştırmaları ve ilgili kurumlar sayesinde beyaz eşya konusunda ben de Arçelik markasını tercih ettim ve uzun bir süre sorunsuz kullandım ancak yakın zamanda meydana gelen sorun canımı sıkmadı değil! Sorunu Arçelik firmasına yıkmaya çalışırken servis ekiplerinin gelmesi ile birlikte hatalı kişinin ben olduğumu öğrendim. Servis ekipleri oldukça ilgili insanlar ve sorunun tam olarak neden kaynaklandığını da detaylı bir şekilde aktardılar.

Arçelik Servis Bayraklı ekibi bu işi iyi biliyor ve sorunu kısa sürede çözerek benden tam puan almayı da başardılar. Düzenli bakım hizmeti almadığım için ilgili arıza meydana gelmiş ancak az önce de belirttiğim gibi servis ekipleri kısa sürede sorunu çözüme kavuşturdu ve değişen yedek parça için 1 yıl garanti belgemi de verdiler. Arçelik marka ürünleriniz için sizler de 444 1 494’ü arayabilir ve Arçelik Servis Bayraklı firmasından kaliteli servis hizmeti alabilirsiniz, dilerseniz firmanın web sitesini de tercih edebilirsiniz.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir