Ben De Özledim Devam Edecek Mi ? | Soru Yeri

Ben De Özledim Devam Edecek Mi ?

bdo

Star TV muhtemelen Leyla ile Mecnun’un ülke çapındaki büyük ilgisine aldanarak ekibin yeni dizisi Ben De Özledim’i kanalın bünyesine dahil etti ancak reyting oranları dizinin beklentinin çol altında kaldığı yönünde. İşin başka bir boyutu var ki dizi izlenme oranından aslında çok fazla birşey kaybetmiş değil ancak diziyi internet üzerinden takip edenlerin sayısı kanaldan takip edenlerin sayısına göre çok daha fazla. Bu noktada yine Star TV aslında biraz da harakiri yapıyor.

Star TV ve TVYo.com Doğuş Grup’a bağlı. Dizi Star TV’de yayınlanırken aynı anda online bir şekilde TVYo aracılığıyla Star TV’yi izlemek mümkün. Hatta dizi bittikten sonra TVYo’dan player vasıtasıyla izleme şansı bile var. Yani Star TV diziyi yakın bir zamanda TVYo’ya özel tahsis ederse pek şaşırmam çünkü bu haliyle kendi kanalında pek yayınlamasının mantığı yok. Belki de planlı bir şekilde TVYo’nun reytingini artırmak için uygulanan bir yöntem de olabilir bu durum ancak reytingler bu seviyede devam ederse Ben de Özledim TV’ye veda edebilir.

Ben de Özledim 9. Bölüm Veda Şoku adıyla TVYo’da yayınlandı ve köşeye son bölüm ibaresi sıkıştırıldı. Bu da yanlış anlaşılmalara sebep oldu ancak bu garip tesadüf dizinin geleceği hakkında gerçek ipuçları veriyor da olabilir. Kim bilir ?

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir