Beşiktaş Bu Sene Başarılı Olabilecek Mi ? | Soru Yeri

Beşiktaş Bu Sene Başarılı Olabilecek Mi ?

bjk

Yaşadığı yönetim ve maddi krizler ile sürekli olarak gündeme gelen Beşiktaş’ın şanssızlığının bu sene kaybolup kaybolmayacağı merak konusu olmuş durumdadır. Taraftarının dünyaya marka olmuş bir takımın bu halde olması ise fazlası ile kırıcı bir hal almıştır. Baktığımız zaman bu sene toparlanma dönemine giriş yapmış bulunan Beşiktaş teknik direktör Bilic’ten de fazlası ile umutlu görülmektedir.

Takımın lideri konumunda bulunan Manuel Fernandes’in takımdan ayrılmamış olması ise bu anlamda yine mutlu edici faktörlerdendir. Bütçe sıkıntısı nedeni ile çok büyük transferlere el atamayan yönetim ise ihtiyaca yönelik bir kaç ufak transfer ile takımı modifiye etme yoluna gitmiş bulunmaktadır. Özellikle de genç oyuncuları ile geçen sene bir dönem zirveyi ciddi anlamda zorlayan Beşiktaş’ın bu sene ne yapacağı ise fazlası ile merak konusu haline gelmiştir.

Şu an Beşiktaş’ın en heyecan verici gündemlerinden birisi de hiç kuşkusuz Ronaldinho transferi gibi görünmektedir. Bu transfer için birçok sponsor ve maddi kaynak arayışı içerisinde olan Beşiktaş ise bu transfer ile istediği spor başarısına mı ulaşmayı yoksa reklam yapmayı mı amaçlıyor merak konusudur. Bu konuda da taraftarın ikiye bölündüğü görmek mümkündür. Tahmin edileceği üzere birçok taraftar Ronaldinho’nun takıma pek bir katkısı olmayacağını ve ona verilen paranın gereksiz olacağını düşünmektedir. Diğer grup ise Ronaldinho’nun isminin dahi Beşiktaş için yeterli olacağını düşünmektedir.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir