Caner Erkin Kalacak Mı ? Gidecek Mi ? | Soru Yeri

Caner Erkin Kalacak Mı ? Gidecek Mi ?

caner

Caner Erkin bildiğiniz gibi Manisaspor’da parlamış, genç yaşta CSKA Moskova’ya transfer olmuş, oradan Galatasaray derken Fenerbahçe’ye transfer olmuştu. Dört senedir bu kulüpte forma giyen Caner’in sene sonu sözleşmesi bitiyor ve kulüp hala oyuncuyla sözleşmesini yenilemedi.

Bugün NTVSpor’da çıkan habere göre oyuncunun menajeri Batur Altıparmak’ın üstü kapalı bir şekilde Avrupa’daki tekliflere bakacağı yazıyordu ancak Twitter üzerinden menajer tarafından hemen bir yalanlama geldi. Ancak menajer haberi yalanlamadan sadece Avrupa benzeri bir söyleminin olmadığını belirtti.

Bilirsiniz ki ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Oyuncusu için menajerin bu tür kurnazlıklara gitmiş olabileceği muhtemel. Türkiye’nin en büyük spor sitesinde önce haber ol ve sonra yalanla. Ne şiş yansın ne kebap durumu söz konusu sanki.

Caner iyi oynadığı dönemde de kötü oynadığı dönemde de yüksek performans sergileyen bir oyuncu. Çalışma anlamında profesyonel ve sanmıyorum ki bu kulüp için ölürüm zihniyetinde olsun. Genç yaşında yurt dışı deneyimi yaşayıp başarılı olamayan oyuncu bunu tekrar daha çok izlenen liglerde gerçekleştirmek isteyebilir. Hele ki performansı bu kadar yukarıda olduğu bir dönemde ve sözleşmesi sezon sonunda bitecekken Caner lider liglerin başaltı takımlarına rahatlıkla gidebilecek durumda şu anda.

Caner Kalır Mı ? Caner Gider Mi ?

Yönetimin oyuncu için herhangi bir görüşme yapmaması ve Caner’in de bu yönde beyanat vermemesi aslında çok ilginç. Oyuncunun eşinden sebep magazinsel haberlerden çok sıkıldığını biliyoruz ve bu durum psikolojik açıdan onu oldukça etkilemiştir. Bütün Türkiye bir ara işi gücü bırakıp Caner’in eşine gözlerini dikmişti. Bu ayıp olayların etkisinden kurtulmak adına ve kariyeri adına Caner yurtdışını tercih edebilir. Şahsi kanaatim sözleşmesini uzatmayıp Roma, Tottenham, Valencia, Bayer Leverkusen segmentinde takımlardan birini tercih edebileceği yönünde.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir