Celal İle Ceren, El-Cin Filmini İzle | Soru Yeri

Celal İle Ceren, El-Cin Filmini İzle

celalileceren

Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola’nın kahkaha dolu filmi Celal ile Ceren izle herkesi oldukça güldürecektir. Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola’nın başrollerini paylaştığı film son derece eğlencelidir. Celal ile Ceren iki sevgili evlenmek isterlerken Celal’in bir partide azıtması üzerine maalesef ayrılırlar. Ayrıldıktan sonra Celal Ceren’i çok fazla sevdiğini sonunda anlayarak gönül almanın peşindedir. Kafasını fena halde taşlara vuran Celal Ceren’in gönlünü alabilecek mi?

Türk yapımı olan El-Cin izle filmi 2013 5 Nisan ayında gösterime girerek izlenme oranını oldukça yükseltmiştir. Şile civarlarında bir kız çocuğunun kaçırılması ile olaylar başlar. Araştırıldığı zaman bölgede yaşayan 5 üniversiteli genç kızın kaçırılması gizemli bir olayın olmasını göstermektedir. Bu olayların sürekli artması çevredeki insanların tartışmasına yol açacaktır. Cinlerin olması ve Azrail’in peşinde kovaladığı korku dolu, endişe içerisinde bir film sizleri bekliyor. Film severler kesinlikle bu kaliteli 3 filme göz atmalıdırlar.

Ata Demirer Tek kişilik dev kadro 2 izle birincisinin devamı olarak sevenlerinin karşısına 2011 yılında geçmiştir. Gösteri 100 dakika sürerek oldukça kahkahaya boğmuştur. Stand up gösterisini bu defa sinemada karşılayan Ata Demirer sevenleri gülüp geçirmektedir. Birçok ünlü sanatçıyı ve kendi meslektaşlarını konu alarak kendine özgün taklitler yapmıştır. Taklitlerin her bir tiplemesi birebir benzemesi izleyenleri kendine hayran bırakmıştır. Komedi alanında herkesi kendine bağlayan Ata Demirer insanların gönlünde taht kurmaktadır.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir