Çeyrek Altın Fiyatları Yatırımcıyı Üzüyor | Soru Yeri

Çeyrek Altın Fiyatları Yatırımcıyı Üzüyor

altin3

En değerli araçlardan biri olan çeyrek altın fiyatı Ocak ve işsizlik başvuruları geçen hafta arttığını gösteren ayrı rapor için beklenmedik zayıf ABD perakende satış rakamları salınmasının ardından Perşembe günü alçak gönüllülükle yüksek döndü.

Altın alçakgönüllülükle yüksek çıkıyor sonra perakende satışlar hayal kırıklığına Altın vadeli perakende satış sonrası hayal kırıklığına mütevazı yüksek çevirmek Altın vadeli % 0.4 USD1, 295,00, yerleşmek için kazanımlar kırparak önce Çarşamba, 8 Kasım yana en üzerinde USD1, 296,40 ons yükseldi.
ABD Ticaret Bakanlığı’nın perakende satışları, geçen ay bir mevsimsellikten arındırılmış % 0,4% 0,3 artış için hayal kırıklığı beklentileri düştü söyledi çeyrek altın fiyatları kayıp yaşadı. Aralık ayı perakende satışlar% 0.2 önceden bildirilen artış% 0,1 düşüş olarak revize edildi.

Zayıf satışları azalan ekonomiye işaret ederken zamanla artan perakende satışlar, güçlü bir ekonomik büyüme ile ilişkilidir.
Otomobil satışları hariç çekirdek perakende satışlar,% 0,1 artış tahminlerine göre, geçen ay değişmedi. Aralık ayında çekirdek satış% 0.7 önceden bildirilen artış% 0,3 ‘lik bir kazanç aşağı revize edildi.

Çalışma ABD 8 Şubat biten hafta işsizlik ödeneği için başvuru kişilerin sayısı 331.000 önceki hafta toplam 339.000 mevsimsel düzeltilmiş için 8.000 artarak söyledi.

New York Ticaret Borsası’nın Comex bölümünde, Nisan ayı teslimi için çeyrek altın vadeli USD1, 286,30 bir ons ve USD1, 297,40 ons arasında bir aralıkta düzenledi.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?
Bir Cevap
  1. altın yorumu 44 sene ago

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir