Cinemaximum Ucuz Bilet Nasıl Alınır ? | Soru Yeri

Cinemaximum Ucuz Bilet Nasıl Alınır ?

ucuzbiletsinema

Sinema kavramı ve kültürü ortaya çıktığından bu yana sürekli lükstü ancak son dönemlerde çok lüks olarak kabul edilmeye başlandı.

Özellikle Mars Entertaintment Group bünyesindeki Cinemaximum’lar hizmet kalitesiyle birlikte sinema alışkanlığına ayrı bir boyut kazandırarak birincil tercih olmaya başladılar. Bu da müşterilere fiyat külfeti olarak geri döndü. Bu yüzden bu külfete maruz kalmamanız için sizlere Cinemaximum’larda geçerli ucuz bilet almanın yollarını anlatacağım.

Ucuz Cinemaximum Bileti Alma Yöntem 1

D&R mağazalarında alışveriş yapanlar her alışverişinde 5-6 TL’ye Cinemaximum’larda geçerli (3D Hariç) davetiye satın alabiliyorlar. Davetiyelerin geçerlilik tarihi ise 30 Haziran. Alışveriş alt limiti 15 ya da 25 TL olması gerekiyor. İstanbul, Ankara ve İzmir’de birkaç yer hariç tüm şubelerde de geçerli. Almadan önce Sinema Davetiyesi yazan kuponu mutlaka okuyunuz.

Ucuz Cinemaximum Bileti Alma Yöntem 2

Çok alışveriş yapanlardansanız Cinemaximum bulunduğu AVM yönetimlerine davetiyeler bırakır. AVM yönetimleri de AVM’yi canlandırma adına farklı mağazalara bu Cinemaximum davetiyelerini dağıtır. Cinemaximum’dan toplu şekilde fiyat aldığı için onlara maddi külfeti çok olmaz. Siz de zaten alacak olduğunuz şeyleri aldığınız için sinemayı bedavaya getirebilirsiniz.

Ucuz Cinemaximum Bileti Alma Yöntem 3

Çok karlı olmasa da fırsat sitelerini kovalamak da Cinemaximum ucuz bilet alma yöntemi olarak gösterilebilir. Bu aralar firsatcim.com, firsat.me, sehirfirsati.com vb. sitelerde Cinemaximum’larda geçerli davetiyeler 9 ile 12 TL arasında değişen fiyatlarla satılmaktadır. Bulunduğu yerdeki Cinemaximum sinemalarında bilet fiyatı 20 TL olan kişiler için makul ancak onun dışında çok da esprisi bulunmuyor.

Ucuz Cinemaximum Bileti Alma Yöntem 4

TAB Gıda ve Cinemaximum arasında uzun süreli anlaşmalar mevcut. İki firma birbirleriyle bol bol paslaşarak müşteri çekme çabasındalar. Bu yüzden Tab Gıda’ya bağlı Arby’s, Sbarro, Popeyes, Burger King gibi mağazalarda dönemsel olarak hediye sinema biletli menüler satılmaktadır. Menü ücretini biraz yukarıya çekip (genelde bilet fiyatına) hediye sinema bileti veren Tab Gıda işletmeleri hem kazanır hem de sinemaya girmeyi düşünen aç insanları doyurduğu gibi sinemaya para vermemelerini de sağlar. Cinemaximum da firmaya toplu satış yaptığı için gelen toplu parayla tatmin olur. Tam bir Win – Win – Win yani.

Bu kampanyada genellikle 3D hariç tutulur ve tüm TAB Gıda işletmeleri aynı anda devreye sokulmaz. Mesela bu aylarda şu anda Arby’s ve Sbarro’da kampanya mevcutken ilerleyen aylarda Popeyes – Burger King ikilisi devreye girer. Sbarro sinema biletli menü 17.50 TL, Arby’s sinema biletli menü 15.50 ve 16.50 TL şeklindedir.

Ucuz Cinemaximum Bileti Alma Yöntem 5

Cinemaximum açıldığı günden bu yana Turkcell ile anlaşmalıdır. Turkcell’in 1 alana 1 bedava sinema bileti kampanyaları ve günleri de aşağıdaki şekildedir.

Genç Turkcell: Pazartesi ve Perşembe (1+1) (Haftada iki kere) Gün içinde 1 kez şifre alabilirsiniz. Kullanabilmeniz için son 30 gün içinde 20 TL yüklemeniz gerekmektedir. Paket yaparsanız kampanyadan faydalanamazsınız.

Turkcell Platinum: Pazartesi, Perşembe, Cuma ve Pazar (Ödenen faturaya göre ayda 1 kere de olabiliyor, 3 kere de) 1 alana 1 bedava kampanyasından eğer 1’den fazla hakkınız varsa gün içinde iki farklı şifreyle 2 kere faydalanabilirsiniz. Yani 4 kişi girip 2 kişi parası ödeyebilirsiniz.

Turkcell Profesyoneller Kulübü: Sadece Cuma günü saat 5’ten sonra kullanılır. Yine 1 alana 1 bedava şeklindedir. Gün için 1 kere kullanılabilir.

2015 yılında Cinemaximum’dan ucuz ya da bedava sinema bileti almanın tüm yollarını yazdım. Yazıyı faydalı bulduysanız sosyal medyada mutlaka paylaşın ki eşiniz, dostunuz, yakınlarınız… herkes faydalansın.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir