Clash of Clans'da Nasıl Hızlı Seviye Atlanır ? | Soru Yeri

Clash of Clans’da Nasıl Hızlı Seviye Atlanır ?

klansavaslarioyunu

Dünya üzerinde milyonlarcaya oyuncuya sahip olan ve ücretsiz olduğu halde Google Play ve iOS verilerine göre dünyanın en fazla kazanç elde edilen oyunu Clash of Clans sunulduğu Ağustos 2012’den bu yana öngörülemez bir oyuncu kitlesine sahip oldu. Böylesi bir kitlenin oluşması oyunseverleri meraklandırmasının yanında biraz da kuşkulandırıyor. Zira yeni oyuncular atı alanın Üsküdar’ı geçtiği düşüncesindeler. Başka bir deyişle oyunun yayınlandığı süreden beri oynayanlara erişmek imkansız gibi gözüküyor.

Onlara erişip dünya ya da Türkiye birincisi olmak Klan Savaşları oyunu içerisinde çok da ehemmiyetli bir şey değil aslında ama böyle hayalleri içinde barındıranlar için başlangıç aşamalarında hızlı level nasıl atlanır onların tüyolarını vereceğiz. Maddeler halinde gidelim.

Clash of Clans oyununda hızlı seviye atlamak için neler yapmalı ?

MADDE 1: Taşları harcamayın !

Oyunun başında size karşılıksız olarak verilen o taşların ne büyük nimet olduğunu birkaç level ilerledikten sonra çok çok iyi anlıyorsunuz. İleriki zamanlarda İnşaatçı sayısını üçe çıkarmak oyundaki durumunuzu da doğrudan etkilemekte. Beklemekten sıkılıyorsanız zaten lütfen yazının devamını okumadan çıkın çünkü oyunda bazı geliştirmeler haftalar sürebiliyor. 1-2 saat beklememek için harcadığınız taşlar daha sonra bulsanız kafanıza vurabilirsiniz.

MADDE 2: Taş kaynaklarını taşa çevirin !

Taşa vurgu yapmaya devam ediyoruz çünkü ilk maddeyi yeni başlayanların pek umursayacağını düşünmüyorum. Çalı, çam ağacı ve kutu gibi gadgetlerdan gelen taşları inşaatçıyla her kırışınız size hem seviye atlatır hem taş verir. Bazen boş da çıksalar en kötü ihtimalle level atlamanıza yardımcı olur.

basarilarclashofclans

MADDE 3: Başarılar kısmını ciddiye alın.

Yukarıdaki resimlerde yazan görevleri ne kadar çabuk yaparsanız o kadar çabuk level atlarsınız ve taş sahibi olursunuz. Resimde gördüğünüz gibi bir altın deposunu 10.seviyeye yükseltilmiş ve görev karşılığında seviye artmıştır.

MADDE 4: Kupaların hepsine talibiz !

Oyunda klasmanlar bronz, gümüş, altın diyerek değişmektedir. Yapılan her savaşta hem yüksek ganimet almanız hem de saldırıyı kazanmanız önemlidir. Her saldırıda kazanılan kuplar sizi hem bir üst klasmana taşır, hem de seviyenizi arttırmada yardımcı olur.

MADDE 5: Bencil olma, sencil ol !

Belirli bir süreden sonra bir klana dahil olun. Ve bu klandan gelen birlik ve destek takviye isteklerini göz ardı etmeyin. Sizin asker gönderdiğiniz eleman daha sonra siz istediğinde belki size birlik göndermeyebilir ancak siz her asker gönderişinizde seviyeniz az da olsa artmaktadır. Bunun yanında bağışlanan askerlerle ilgili de başarılar kısmında bir görev mevcuttur. Bu yüzden olabildiğince paylaşımcı olun.

Eğer daha oyunun başlarındaysanız bu yazdıklarım sizin Clash of Clans oyununda hızlı seviye atlamanızı sağlayacaktır. Belirli bir seviyeye geldikten sonra gerek geliştirmelerin uzun sürmesi gerekse oyunun zorlaşmasından ötürü level artış hızın yavaşlayacaktır. Yazdığım yönergeleri harfiyen uygularsanız başlangıç aşamasını kısa bir sürede geçebilirsiniz.

İyi oyuncular ve klanlar dilerim.

Dipnot: Clash of Clans hileleri tarzındaki uygulamalara ve yazıları lütfen itibar etmeyin.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir