Cynosure Elite İle Kusursuz Epilasyon | Soru Yeri

Cynosure Elite İle Kusursuz Epilasyon

Elite + Alexandrite + Nd:YAG Lazer

Cynosure Elite + İle Kusursuz Epilasyon

Elite + 755 nm ve 1064 nm dalga boylarına sahiptir.Bu cihaz konforlu bir şekilde estetik lazer tedavileri gerçekleştirmenize olanak tanır. 755 nm Alexandrite dalga boyu klasik hız ve güç optimizasyonlarına sahiptir. Ayrıca 18 mm’lik el aparatı sayesinde 2 Hz’de bile 20j/cm2’lik güç alabilirsiniz. 755 nmdalga boyu sunduğu yüksek melanin emilimi ile istenmeyen tüylerden tamamen kurtulmayı sağlamaktadır. Bu sonuçlar klinik olarak da onaylanmıştır. 755 nm dalga boyunun 0.5ms’deepidermal pigmente lezyon tedavisindeki başarısı da yine klinik çalışmalarca kanıtlamıştır.

1064 nm dalga boyu Nd:YAG ise vasküler lezyon tedavisinde ( damar tedavisi) ,koyu renkli ve bronz renklerde epilasyonda altın standarttır.

Cynosure lazer markası Amerika’da en iyi lazer epilasyon cihazı ödülü almıştır. Elite+ büyük çapa sahip el aparatları sayesinde derin penatrasyon sağlar ve uygulamaları hızlı gerçekleştirilerek optimal sonuçlar elde edilmesine olanak tanır. Ayrıca farklı spot büyüklüğündeki el aparatları ile de hastaların özel ihtiyaçları da karşılanmış olur. 18mm’lik başlıklar 15mm’lik başlıklara göre başlıklara göre %44 daha fazla yüzeyi taramaya olanak sağladığından tedavilerin daha hızlı gerçekleştirilmesine imkân tanımaktadır. Ayrıca opsiyonel olarak 20mm, 22mm ve 24mm geniş spot boyutları bulunmaktadır. Aynı şekilde bu spot boyutları da uygulamanın daha hızlı gerçekleştirilmesine yardımcı olur. Cihaz üzerinde bulunan hava soğutma adaptörü ve ergonomik el aparatları aynı zamanda hastanın rahat etmesini sağlar.

Elite, iki dalga boyu arasında geçiş yapmaya olanak sağlar. Bu da uygulamaların daha hızlı gerçekleşmesini ve bir seansta birden fazla uygulama yapılmasını sağlar. Bu cihazın 15.000.000 atış chamber garantisi bulunmaktadır. Cryo 6 hava soğutmalı sistemler ile beraber kullanılabildikleri için ağrı hissini en aza indirir.

Elite + ;

  • Bronz ve I-IV cilt tiplerinde etkin ve kalıcı epilasyon
  • Yüz ve bacaklarda bulunan vasküler lezyonların tedavisinde
  • Cilt rejuvenasyonunda
  • Yaşlılık ve güneş lekelerinde kullanılır.

Epilasyon lazeri almak için Ortadoğu Medikal olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Yıllara varan deneyimlerimiz ile en iyi ve en kaliteli cihazları sizlere ulaştırmaktan mutluluk duyarız. Daha fazla model ve detay için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir