En İyi İddaa Kuponu Nasıl Hazırlanır ? | Soru Yeri

En İyi İddaa Kuponu Nasıl Hazırlanır ?

Ülke olarak alım gücümüz ve aldığımız ücretler yerlerde sürünürken insanlar kendilerini şans oyunlarına adamaya başladı.Ülkemizde de en çok oynanan şans oyunlarından biri de iddaa.İddaa kimilerini köşelik yaparken kimilerini de ters köşeye yatırarak insanları türlü türlü hallere sokabiliyor.Peki bu iddaanın formülü nedir ? En banko kupon nasıl hazırlanır ? Banko diye birşey var mı ? Şimdi bu soruların cevaplarını arayalım.
Öncelikle iddaanın formülü ligleri iyi takip etmek ve istatistikleri yabana atmamaktan geçiyor.Her ne kadar istikrarlı bir istatistik bile sizi yanıltabiliyor olsa da iddaada liglerin ilerleyen vakitlerinde oluşan istatistikler (özellikle liglerin ikinci yarılarında) oldukça işe yarayabiliyor.Yani iki yada üç ligi sürekli takip etmek size on ligi birden takip etmekten daha fazla yarar sağlar.
“En banko kupon nasıl hazırlanır ?” sorusuna da benim pek yanıt vermemem gerekiyor aslında.Şu ana kadar iddaadan kazandığım tüm yüklü meblağları oyuncu piyasasının sürpriz diye tabir ettikleri kuponlardan kazandığım gerçeği size en banko kuponu sunmama engel teşkil ediyor.Çünkü ben genel pencereden bakarak 1.05’lik oranın da 22.00’lik oranın da kaybetme ihtimalinin olduğunu düşünerek kuponlarımı hazırlarım.Bu yüzden 100 TL basacağınız bir kupon varsa ve banko olmasını istiyorsanız yapacağınız en doğru tercih düşük oranları tercih etmek değil yüksek oranlardan kombineli sistem oynamak olacaktır.Yani 3 tane düşük oranlı maça 100 TL basıp 200 TL almaya çalışacağınıza maçları handikaplı olarak işaretleyip Sistem 3,4,5,6,7’ye 99 TL yatırmak daha akıl karı ve daha kazançlı olacaktır.
Tüm bunları açıklarken de banko diye bir şeyin olup olmadığını da açıkladığımıza göre bize artık bol şans demekten başka birşey düşmüyor.

En Çok Okunan Soru - Cevaplar

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir