En İyi Mp3 İndirme Programı Hangisidir ? | Soru Yeri

En İyi Mp3 İndirme Programı Hangisidir ?

mp3 indirme programı mediadrug

Mp3’lere ulaşmak da onları indirmek de eskisinden daha zor oldu. Bu yüzden insanlar artık YouTube’dan mp3 çevirme gibi kalitesiz programlardan medet ummaya başladılar. Ortada ciddi bir talep var ancak bu talebe arz edecek çok fazla program yok.

Bedava müzik indirme konusunda bazen ne kadar şanslı olduğumuzu düşünüyorum bazen de nasıl böyle geri kaldığımızı. Web dünyası sürekli ilerlerken bilgiye, sanata ve sanat eserlerine ulaşmanın git gide zorlaştığı bir döngünün sarmalındayız sanki. Mp3 indirme programı da bu sarmalın en zorlu üyelerinden biri…

Bugün size kendi denediğim şarkı indirme programını anlatacağım. Adı MediaDrug ve tam anlamıyla aradığınız şey. Müzikleri artık indirmeyi düşünmeyenler için fonksiyonel bir player ya da şarkılar elimin altında bulunsun diyenler için de ücretsiz müzik indirme aracı… Dünya’nın dört bir yanındaki yüklemeleri saniyeler içerisinde tarayıp size indirme olanağı sağlayan program aynı zamanda arama sonuçlarından playlist yapma şansı da veriyor. Bu anlamda hem arşivciler için hem de anlık müzik açlığını doyurmak isteyenler için kaliteli hizmet sunuyor. Şarkıların ses kaliteli oldukça yüksek ki bu sayede farklı elektronik cihazlarda ses kalitesinde sapmalar yaşanmıyor.

Hem Linux, Windows ve Mac OS kullanıcıları için hem de Android telefon sahipleri için ayrı ayrı sürüm hazırlayan MediaDrug adlı müzik indirme programını indirmek için tıklayınız.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir