Enpara 2014'te Neler Yapmalı ? | Soru Yeri

Enpara 2014’te Neler Yapmalı ?

enpara

Malumunuz enpara.com çıkalı bayağı oldu ve ciddi bir kullanıcı potansiyeline oluştular. İlk çıktıkları günü hatırlıyorum da o zaman daha telefon uygulamaları ve ek hesap opsiyonları falan yoktu. Bugün tesadüfen internet bankacılığına girdim ve kartı çıkartalı 1 yıl olduğunu öğrendim. 1 yılda hesap işletim ücretleri, eft – havale ücretlerinden kazancım 224 TL olmuş. Bununla birlikte bana %2.02 faizle 750 TL’lik bir ek para limiti sunuyorlar. Bunlar güzel şeyler ama bizim beklentilerimiz devam ediyor.

Öncelikle enpara.com yemeksepeti.com kampanyası oldukça başarılıydı ve gerçekten büyük ilgi gördü. Sırf bu kampanya için enpara kart çıkartan arkadaşlarım oldu. Bu kampanya onlara hem yeni müşteriler hem de prestij sağladı. Bu yüzden yılın ortalarına doğru bu kampanyayı tekrar aktif etmeli.

Ciddi bir kanayan yara ise şans oyunları. Müşteri hizmetlerinden aldığım bilgiye göre gelecekte de enpara.com’un şans oyunlarına yönelik planlanmış bir çalışması gözükmüyormuş ki bence büyük eksiklik. Eğer enpara şans oyunları ödemesi konusunda birşeyler yaparsa yemeksepeti.com’dan kazandığı müşterilerin belki iki katını sadece şans oyunları sayesinde kazanır. Mutlaka düşünülmeli. Şimdilik EFT yaparak bu ödemeleri şans oyunlarına yapabiliyoruz ancak anlık aktarım opsiyonu iddaaseverler için oldukça önemli bir seçenek.

Bununla birlikte euro, dolar alış satış olsa da mutlaka borsa konusuna da el atmalılar.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir