Evlilik Kredisi Nedir? Kimler Alabilir? | Soru Yeri

Evlilik Kredisi Nedir? Kimler Alabilir?

bigkredi

Küçük-büyük artık farketmeksizin ihtiyaçlarımız (ihtiyaç çok genel bir kullanım olabilir, kimi zaman ihtiyacımız olmasa bile) için artık kredi çekmek çok sıradan bir işlem haline geldi. Kimi zaman bir ev veya araba için kimi zaman ise yeni çıkan bir telefon için kredi çeken kişileri etrafımızda görüyoruz. E telefon gibi küçük şeyler için bile kredi çekiliyorsa ister istemez yeni evlenecek gençlerde ellerinde avuçlarında pek birşey olmadığı için kredi çekmek durumunda kalıyorlar. İşte bu noktada devlet bu duruma el attı ve hem gençlerin evliliğe daha sıcak bakması hem de sosyal devletin gereği olarak faizsiz evlilik kredisi dönemini başlattı.

Tabi her “hadi ben evleniyorum bana da kredi verin” diyene bu kredi maalesef verilmiyor. Ne gibi şartları var derseniz bunun cevabının Bigkredi.com isimli sitede yer aldığını söyleyebilirim. Sadece evlilik kredisi ile ilgili değil, krediler veya kredi kartları ile ilgili ne ararsanız cevabını sitede çok rahatlıkla bulabilirsiniz.

Eğer x bir konu hakkında aradığınız cevabı sitedeki içerikte bulamadıysanız yorum bölümünden sorunuzu editörlere iletebiliyor, kısa bir süre içerisinde sorunuza yanıt alabiliyorsunuz. Bu açıdan bankaya gitmeden veya telefon başında saatlerce bekletilme gibi eziyetlere katlanmadan sorunuza cevap bulabiliyorsunuz.

Yazının başında da belirttiğim gibi evlilik kredisi şu an çok revaçta olan bir kredi ve kimler alabilir? şartları nelerdir? geri ödemesi nasıl yapılır? tarzında sayamayacağım kadar çok soru mevcut. Tüm bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulmak için siz de Bigkredi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir