iPhone 6 Mı Yoksa Galaxy S5 Mi Daha İyi Çıkacak ? | Soru Yeri

iPhone 6 Mı Yoksa Galaxy S5 Mi Daha İyi Çıkacak ?

svsi

Akıllı telefon piyasasının kuşkusuz iki büyük lideri tahmin edileceği üzere Samsung Galaxy ve iPhone’dur. Bu iki telefon modelinin çıkarttığı yeni modeller ise merakla beklenmekte ve milyonlarca ön sipariş alarak sürekli yeni rekorlar kırmaktadır. Baktığımız zaman son modeller olan iPhone 5 ve galaxy s4 de bu duruma olduğu gibi örnek gösterilebilir.

Özellikle de bu iki telefon arasındaki rekabetin kızışması ile birçok akıllı telefon markası ise kendisini çok altlarda görmeye başarmıştır. Zirveye oynayan bu iki telefonun fazlası ile talep görmesi ise nokia, motorola gibi markaların piyasada neredeyse hiç duyulmamasına ebep olmuştur. Şimdi ise merak edilen konulardan birisi daha ne kadar bu kalitenin üzerine çıkılabileceği hakkındadır. Özellikle de s4’te bulunan müthiş özelliklerin daha üst seviyesinin ne olacağı fazlası ile merak konusu olmak ile birlikte korkunç bir bekleyiş de şimdiden başlamış bulunmaktadır. iPhone ile galaxy arasındaki en büyük fark ise birisi daha fazla genç işi görülmesine karşın diğerinin iş adamları gibi daha ciddi bir telefon olarak gösterilmesidir.

Baktığımız zaman son çıkan telefonların özelliklerinden de bu oldukça anlaşılmaktadır. Son güncel bilgi ve yorumlara baktığımızda ise galaxy’nin bu konuda artık yavaş yavaş biraz daha öne çıktığı görülmektedir. Özellikle de ekran ve kamera kalitesi ise bu durum fazlası ile anlaşılmaktadır. Bu durumda da hali ile Apple, iPhone 6 ile bu liderliğe son vermek isteyecektir. Bekleyip göreceğiz.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?
Etiketler:,

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir