İstanbul Beko Servis Hizmetleri | Soru Yeri

İstanbul Beko Servis Hizmetleri

servis-merkezi

Özel Beko servis firmamız 2002 yılında sektöre adım atmış ve kısa süre içerisinde ülkenin dört bir yanına en iyi şekilde dağılmayı başarmış olan bir firmadır. Özel servis hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve sürekli olarak gelişmeleri en iyi şekilde takip eden bu firmadan sizler de hizmet almak istiyorsanız çağrı merkezi ekiplerimizi arayarak Beko marka ürünleriniz için arıza bildirimlerinizi iletebilirsiniz.

Kayıtlarınız anında alınır ve gezici servis ekiplerimizin tümüne iletilir. Adresinize en yakın olan ekip tüm birimleri bilgilendirerek işi aldığını belirtir ve kısa sürede adreslerinize ulaşır. Gezici servis araçlarımızda teknolojiyi kullanıyor ve sizlere daha kısa sürelerde ulaşmayı hedefliyoruz. Dürüst kimliğimiz ile yıllardır bu piyasanın en çok aranan servis firması olma özelliğimizi koruyoruz. Çalışanlarımızın tamamı üniversite mezunudur ve bu anlamda iletişim konusunda herhangi bir sorun ile karşılaşmayacağınızı garantisini verebiliriz.

Saygılı, dürüst ve kaliteli işler için tek yapmanız gereken hafta içi ya da hafta sonu hiç fark etmez, firmamıza ulaşarak bizleri bilgilendirmek olacaktır. Özel servis firmamız yalnızca genel merkez için değil, İstanbul’un ilçeleri için de servis hizmetleri sunuyor bu yüzden ne kadar uzak olursanız olun en kısa sürede sizlere ulaşacağımızdan emin olabilirsiniz.

Deneyimli kadromuz sayesinde servis hizmetlerimizin yanı sıra teknik destek hizmeti konusunda da kendimize güveniyor ve en iyi şekilde sorularınızı yanıtlıyoruz.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir