İstanbul İçin Özel Siemens Servisi | Soru Yeri

İstanbul İçin Özel Siemens Servisi

siemensserviss

Tamirat, bakım ve onarıma ihtiyaç duyan tüm Siemens marka beyaz eşyalarınız için artık onlarla kendi ürünleriymiş gibi ilgilenecek bir özel servis var.

İstanbul Anadolu yakası özelinde hizmet veren özel siemens servisi talep ettiğiniz arıza kaydı doğrultunda size aynı gün içerisinde cevap veriyor ve sizin de onay vermeniz dahilinde beyaz eşyanızın bakım ve onarım işlerini aynı gün içerisinde başlatıyor.

Özel siemens servisi verdiği bu hizmeti tecrübeli tekniklerin bilgisiyle birlikte yeterli ekipmanları dahil ederek sorunlu beyaz eşyanızı size en kısa sürede sağlam bir şekilde vermeyi taahhüt ediyor. Tamiri özel servis tarafından sağlanan tüm ürünlerin 1 yıl garanti dahilinde olduğunu da belirtmemiz gerekiyor.

Semt özelinde baktığımız ise servisimizle koordineli bir şekilde çalışan sancaktepe siemens servisi de bulunduğu bölgeye en hızlı hizmeti verme amacıyla kurulmuştur. Özel siemens servisinin sunduğu tüm hizmetlerin tamamını kapsayan bu servis ise daha yerel bazda çalışarak arıza kayıtları ve onun dahilinde süren çalışmaların daha hızlı sonuçlanmasını sağlamaktadır.

Yine Sancaktepe gibi maltepe siemens servisi de 0216 417 87 96 – 0216 417 87 98 numaralı telefonlardan bırakılacak çağrılar doğrultusunda mobil ekibiyle arızayı yerinde tespit eder ve arızanın seviyesine göre bir yol haritası çıkarır. Duruma göre yerinde müdahale, duruma göre servis noktasına taşınan beyaz eşyalar en geç birkaç gün içerisinde yeniden kullanıma hazır hale getirilir ve ürün sahibine teslim edilir.

7 gün 24 saat bırakılan tüm çağrılara en geç bir iş günü içerisinde dönüş yapılır. S

Siemens özel servis olarak çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, buzdolabı vs. türündeki tüm beyaz eşyaların sorunsuz, uygun fiyat dahilinde ve garantili bir şekilde çözülmesini istiyorsanız siz de beyaz eşyanızı özel servise gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz.

Allah geçinden versin demekle birlikte servis kayıtlarınızı bekliyor olacağız.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir