İstanbul Özel İhlas Servis Merkezi | Soru Yeri

İstanbul Özel İhlas Servis Merkezi

ihlasservis

İhlas markasının servis çalışmalarını yakından takip eden biri olarak yetkili servisler konusunda çok sayıda şikayetim olduğunu sizlere de aktarmak isterim. Yetkili servisler ile ne zaman iletişim kurmaya çalışsam ya da aktif olarak hizmet vermiyorlar, ya da telefonda dakikalarca bekletiliyorum, aynı şekilde servis hizmeti aldığımda da 1 hafta kadar ürün beklediğim oluyor ancak marka bu konuya belli başlı çözümler getirmiş durumda ve özel servis firmaları ile birlikte bu sorunu da en iyi şekilde çözmeyi başarıyorlar.

İhlas özel servis merkezi bu adreslerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor ve çok sayıda İhlas marka ürün kullanıcısının tercih ettiği ender firmalar arasında yerini alıyor. İhlas özel servis merkezi ile ilgili çok fazla bilinmeyen var ve ben de yazılarımda bu bilinmeyenlere değinmeye devam ediyorum.

İhlas marka ürünlerinizi sizler de daha uzun süre evlerinizde kullanmak ve bu markanın ürünlerinden daha fazla hizmet almak istiyorsanız bu firmayı arayarak taleplerinizi iletebilir ve en kısa sürede geri dönüş alabilirsiniz. Firmayı yakından tanıyan ve hizmet alan biri olarak ben de tavsiye ediyorum çünkü markaya en uygun hizmeti sunan tek firma.

0850 610 0 666 gibi kurumsal bir numara üzerinden hizmet veren ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapan firma hafta sonu da hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor. Kaynak: http://www.ihlasservis.com

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir