Konuşmadan İnsanların İlgisini Nasıl Çekebilirim ? | Soru Yeri

Konuşmadan İnsanların İlgisini Nasıl Çekebilirim ?

etkileme

Önemli Birisi Olduğunuzu Göstermek İçin Yalnızca On Saniyeniz Var

İki insanın bakışlarının kesiştiği anın çok güçlü bir etkisi vardır. İlk görüntünüz pırıl pırıl parlayan bir holograftır. Yeni tanıştığınız insanın gözlerinin içine doğru hızla yol alır ve sonsuza dek hafızasına kazınabilir.

Sanatçılar ne zaman geleceği belli olmayan, göz açıp kapayıncaya kadar biten bu duygu yansımasını zaman zaman yakalayabilirler. Arkadaşım Robert Grossman düzenli olarak Forbes, Newsweek, Sports Illustrated, Rolling Stone ve diğer gözde yayınlar için çalışan, mesleğinde başarılı bir karikatüristtir. Bob, deneklerinin fiziksel görünümlerini yakalamasının yanında, bu kişiliklerin özüne odaklanmasına olanak veren eşsiz bir yeteneğe sahiptir. Yüzlerce yıldızın bedeni ve ruhlarının neşe veren ışıklan eskizlerini süsler.

Gerekçeler: 1936 yılından bu yana dünyamız çok değişti ve bugün, başarı için yeni bir formüle ihtiyacımız var. Ne olduğunu bulmak için günümüzün süper starlarını mercek altına aldım. Mesleklerinin en iyisi olan satış uzmanlarının satış kapatmakta, spikerlerin ikna etmekte, rahiplerin din değiştirtmekte, sanatçıların halk karşısında yücelmekte, seks sembollerinin baştan çıkarmakta ve atletlerin kazanmakta kullandıkları teknikleri keşfettim. Onları başarıya ulaştıran, akla gelmeyecek özelliklerden oluşan, somut yapı taşları buldum. Daha sonra onları kolay hazmedilebilir parçalara ayırarak modern ve kullanılabilir teknikler elde ettim. Her birine kolay akla gelir isimler verdim ki herhangi bir iletişim bilmecesiyle karşılaştığınızda hemen hatırlayın.

Teknikleri geliştirirken bir yandan da bilgimi katılımcılarla paylaşmaya başladım. İletişim seminerlerimdeki katılımcılar, kendi fikirlerini sunarak bana karşılık verdiler. Müşterilerimin çoğu, Fortune 500 ortaklarının1 CEO’suydu ve hepsi de bir takım gözlemlerini coşkuyla dile getirdi.

Bir kazancınız daha var. Yeni iletişim yeteneklerinizle hayata yeniden yelken açtığınızda, dönüp arkanıza bakacak ve geminizin yarattığı izde gülümseyen ve halinden fazlasıyla memnun vericiler göreceksiniz.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?
Bir Cevap
  1. yaren 44 sene ago

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir