Kredi Kartı Borcunu Bitirme Yolları Nelerdir ? | Soru Yeri

Kredi Kartı Borcunu Bitirme Yolları Nelerdir ?

kkart

Bu yazımızda kredi kartı borcunu bitirme yollarını anlatacağım. Bu yazıyı okuyarsanız siz de kredi kartı borcu mağdurlarından birisinizdir. Hiç bitmeyecek gibi geliyor değil mi ? Ama değil…

– Kartı yanınızda bulundurmayın: İçinde yüklü miktarda borcu olan kartınızın ödemelerinin ancak asgarisini ödeyebiliyorsanız kartınızı yanınızda taşımaktan vazgeçin. Çok çok çok uzun bir zaman da olsa borç kapanacaktır.

– Tanıdığınız birinden borcun tamamını kapatabilmek için borç isteyin: Sonsuza kadar bekleyemem ben hepsini kapatayım gitsin diyorsanız bir tanıdıktan borç isteyin. Ama dikkat edin ava giderken avlanmayın da o da sizden istemesin.

Kredi kartı borcunuz için bir danışmanlık servisine başvurun: Merak etmeyin sizi uzun, geniş ve rahat bir çekyata yatırıp çocukluğunuz hakkında sorular sormuyorlar. Onlar için en önemli kriter borcunuzun icralık seviyeye gelmemesi. Kredi kartı borcunuzu bankaya sizin yerinize onlar öder. Siz de onlara daha düşük faizle ve mutabık kaldığınız vadeye göre ödemelerinizi onlara yaparsınız. Böylece bankanın canlı cellatlığından kurtulup geceleri yastığa kafanızı huzurlu bir şekilde koyarsınız.

Detaylı bilgi için; Kredi Kartı Taksit

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir