Kredi Kartı Borcunu Nasıl Kapatırım ? | Soru Yeri

Kredi Kartı Borcunu Nasıl Kapatırım ?

kart

Kredi kartı borcunu artık bankaya bulaşmadan, eşe dosta el açmadan ve aklınıza kötü şeyler getirmeden bitirmek mümkün. Güvenli ve yasal anlamda hiç bir sıkıntısı olmayan sistem danışmanlık hizmeti olarak sunuluyor. Önce danışmanlardan borcunuz ile alakalı bilgi alıyor ve beraber bir ödeme planında mutabık oluyorsunuz. Bu noktada bankaya göre kat be kat düşük bir faiz oranıyla çalışan firma sizin istediğiniz şekilde vade yaparak borcunuzun tamamını sizin adınıza bankaya yapıyor. Ve siz yine sizin seçtiğiniz vade seçeneğiyle borcunuzu rahat bir şekilde firmaya düşük faizle yapıyorsunuz.

Sistem güvenilir mi ?

Bu konuda kafanızda soru işaretleri olması çok normal. Bu süreç dahilinde görevliler kesinlikle sizden kart bilgilerinizi yada kart şifrenizi istemiyor. 15- 20 dakika süren işlemler sonucunda kredi kartı taksitlendirme işleminiz yapılmış oluyor.

Verilen hizmet aslında bir aracılık hizmetidir ve burada aracılık yapılan şey ise kredi kartıdır. İnsanları banka gibi büyük bir külfetten kurtaran bu sistemi öğrenmeniz adına en azından bilgi almanızı öneririm.

Yazı kaynağı; Taksitlendirme

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir