Kuyruklu Eyeliner Nasıl Çekilir ? | Soru Yeri

Kuyruklu Eyeliner Nasıl Çekilir ?

kuyruklueyeliner

Eyeliner son dönemlerde oldukça moda oldu. Özellikle kuyruklu eyelinerler, kedigözleri oldukça moda oldu. Makyaj yapmak kadınların asla vaz geçemediği bir tutku olmuştur. Makyaj yapmada kadınların en zorlandığı konu ise eyeliner çekmek olmuştur. İşte kuyruklu eyeliner çekmek için tüyoları sizler için hazırladık.

Bakalım neymiş bu tüyolar;

Öncelikle eyelinerın daha kalıcı olmasını ve kolaylıkla dağılmamasını sağlamak için göz kapaklarınıza kapatıcı uygulamalısınız. Kapatıcı ile pürüzsüz hale getirdiğiniz göz kapaklarınız kuruduktan sonra eyeliner çekmek için hazır olacaktır.

Eyelinerın kalıcılığını daha da arttırmak için far kullanmayı düşünüyor iseniz önce farı sürüp ardından eyelinerı çekmeye başlaya bilirsiniz.

Eyeliner çekerken öncelikle istediğiniz modele karar vermelisiniz. Düz bir model istiyorsanız eyelinerı düz bir şekilde çekebilirsiniz. Eğer çekerken elleriniz titriyor ise dirseğinizi bir yere dayayarak çekmeyi deneyin. Eğer hala titriyorsanız, kirpik diplerinize eyelinerı nokta nokta uygulayıp ardından noktaları birleştirebilirsiniz.

Dışarı taşan eyelinerlardan korkmayın bir adet kulak çöpü ve bir miktar krem ile bu sorundan kolayca kurtulabilirsiniz.

Eyelinerın kuyruk kısmını çekmekte zorlanıyorsanız, bir bant yardımıyla kolayca çekebilirsiniz.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir