Özel İstanbul Profilo Servisi | Soru Yeri

Özel İstanbul Profilo Servisi

service

Ev aletleri ve teknolojik ürünler konusunda farklı markalardan bir adım önde olan ve sorunsuz ürünleri ile benden tam puan almayı başaran Profilo, özel servis hizmetleri ile de beğenimi kazanmaya devam ediyor. Garanti süresi boyunca yetkili servis hizmetlerini en iyi şekilde kullandım ancak garanti süresi bittikten sonra yetkili servisler ile çok fazla iletişimimizin olduğunu söyleyemem… İstanbul Profilo Servisi bu süreç sonunda yanımda yer almaya başladı ve ne zaman servis için başvursam randevu saatlerine bağlı olarak evime geldiler.

Profilo markasına değer veren bir firmadan hizmet almak beni mutlu ediyor çünkü yaptığı işi seven ve bu işe değer veren insalar gerçekten kaliteli işler çıkartıyor. Firmaya ulaşmadan önce detaylı bir araştırma yaptım ve yaklaşık 10 yıldır bu sektörde yer aldıklarını gördüm. Kullanıcı yorumlarının neredeyse tamamı olumlu ve firma hakkında herhangi bir şikayete rastlamadım.

Profilo Servis Merkezi işini severek yapan ve bu alanda en iyi şekilde eğitim almış isimlerin yer aldığı bir firma ve ben bu firmadan fazlasıyla memnun kaldım. Verilen hizmet ve sergilenen performans gerçekten göz dolduruyor, eğer sizler de ürünleriniz için kalite arıyorsanız bu firmadan yardım alabilirsiniz. 444 1 494 firmaya ait çağrı merkezi numarası ve eğer bu numaradan firmaya ulaşamazsanız web siteleri aracılığı ile de iletişim kurmanız ve hizmet almanız mümkündür.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir