Özel SHARP Buzdolabı Servis Hizmeti – 444 1 494 | Soru Yeri

Özel SHARP Buzdolabı Servis Hizmeti – 444 1 494

servicee

5 yılı aşkın süredir kullandığım buzdolabım ile ilgili bir kez olsun sorun yaşamadım ancak yavaş yavaş yaşlandığını da görebiliyorum. Sharp marka ürünlerin dayanıklılık ve uzun ömür konusunda birçok markaya göre daha kaliteli olduğunu biliyorum ancak zaman geçtikçe yıpranmalar da meydana geliyor ve buzdolabım ile de geçtiğimiz günlerde büyük bir sorun yaşadık.

5 yıldan sonra böyle bir sorun yaşamak acaba yeni bir ürün mü almak zorundayım sıkıntısını da aklıma soktu. Sharp buzdolabı özel servisi şeklinde bir artama yaparak firmalara ulaştım ve çok sayıda firma arasından bir tanesini seçtim. Özel Sharp Buzdolabı Servisi aramalarında zaten ilk sırada çıkan 444 1 494 numaralı telefon ile hizmet veren firma biraz daha göze çarpıyor ve ben de hemen harekete geçtim, bu numara üzerinden firmaya ulaştım.

Soğutmayan ve sürekli olarak su sızdıran dolabımla ilgili sıkıntıyı detaylı bir şekilde anlattım ve servis hizmetlerinden yararlanmak istediğimi söyledim. Çok sürmedi, ekipler evime karda geldi. Gerekli incelemeler yapıldı ve kısa sürede sorun çözüldü.

Tek bir parça değişimi ile yeniden eski kaliteye ulaşabileceğim söylendi, daha da önemlisi 1 yıl da garanti belgesi sunuldu. Firmaya güvenebileceğinizi belirtmek isterim ve Sharp markasına yakışan servis hizmetlerinin de bu firma tarafından sunulduğunu belirtmek isterim. Daha fazlası için sizler de yukarıda verdiğim numarayı kullanabilirsiniz.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir