Pes 2014 Sizce Nasıl Olacak ? | Soru Yeri

Pes 2014 Sizce Nasıl Olacak ?

pes2014

Birçok oyun severin içindeki bir acı gibi görünmektedir şu an pes. Baktığımız zaman özellikle de pes 2013’te yaşanan hayal kırıklığı bunun önemli ölçüde göstergesidir. Birçok kişinin iyi bir oyun beklemesi sonucunda oyunun çok alt seviyede kalması ve zaten satış sayıları açısından da Fifa tarafından ezilmesi bunu en iyi şekilde ortaya koymaktadır.

Birçok PES sever ise 2013 faciasından sonra umudunu gelecek yıla bırakmış ve PES 2014’ten çok büyük bir beklenti haline girmiştir. Elbette bu beklenti çok da gereksiz bir beklenti değildir çünkü Konami 2014 yılında çıkaracağı oyunda Fox Engine oyun motorunu kullanacağını yıllar öncesinden bildirmiş ve hazırlıklara başlamıştır. Hatta birçok kişinin de düşüncesi Konami’nin 2014 e fazlası ile önem vermesinden dolayı 2013’ü bu kadar önemsemediği yönündedir. Durum böyle olunca da 2014 yılında gelecek oyun fazlası ile merakla beklenen bir hale gelmiş bulunmaktadır.

Pes 2014 görüntüleri ve tanıtımları sunulmak ile birlikte oyunun demosu çok kısa bir süre içerisinde çıkmak üzeredir. Şimdiden fazlası ile heyecanlanmış olan oyuncular ise demoyu görmek için sabırsızlanmaktadır. Bunun dışında Fifa’nın da yeni çıkaracağı oyun elbette bu konuda önem taşımaktadır. Pes oyuncuları ise Fifa’yı umursamaksızın sadece kendi oyunlarına odaklanmış durumdadır. Oyundan beklentiler ise genel olarak oynanabilirliğin ve grafiğin seviye atlaması yönündedir. Şimdiden ortaya çıkan trailer ve sunumlar beklentileri karşılayacak gibi dursa da asıl olay elbette oyun piyasaya çıktığında anlaşılacaktır.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir