Prenses Gelinlik Modelleri | Soru Yeri

Prenses Gelinlik Modelleri

gelinlikprenses

Sevdiğimiz insanla mutluluk dolu bir hayata adım atmanın yolu evlilikten geçmektedir. Dolayısıyla her birimiz evleneceğimiz günün son derece özel olması için gayret ederiz. Tüm ayrıntıları ince ince araştırır, vereceğimiz her kararın düğünümüzü olumlu yönde etkilemesini isteriz. Böyle zamanlarda belki de bizi en çok yoran şey gelinlik seçimidir. Hem heyecan verici, hem de yorucu olan bu seçim sürecinde işinizi kolaylaştırması adına birtakım püf noktaları sizlerle paylaşacağız.

Öncelikle hepimizin hayalinde kendimizi prensesler gibi hissettirecek bir gelinlik sahibi olmak yatmaktadır. Bu sebeple pek çok modacı önceliği prenses gelinlik modelleri hazırlamaya vermiştir. Bu modellerin en temel özelliği üst kısmı dapdar vücudumuza otururken, belden sonra gelinliğin eteklerinin son derece kabarık bir biçimde yere kadar dökülmesidir. Zarif ve bir o kadar da gösterişli olan bu modeller aynı zamanda farklı seçeneklere de sahiptir. Genellikle askısız olarak tercih edilen, kalp yaka benzeri modellerle sunulan bu gelinliklere son dönemlerde askılar, transparan kumaşlar ve danteller de eklenmiştir. Bu sayede gelinlere oldukça fazla seçenek sunulmaktadır. Eğer üst bölgelerinizden şikayetçiyseniz yoğun dantel kullanılan bir modelle dekolte bölgenizi gizleyebilirsiniz. Göğüs bölgeniz darsa askısız giyinmeniz zor olacaktır. İncecik askıları olan prenses gelinlik modelleri arasından birini seçmeniz çok daha rahat etmenizi sağlayabilir. ( http://modelgelinlik.net/ )

Düğünümüzde kusursuz olmak tamamen bizim elimizdedir. Her şey yapacağımız seçimlere ve vücudumuzu ne kadar doğru tanıdığımıza bağlı olarak şekillenecektir. Eğer son derece doğru kararlar verip saklamamız gereken bölgeleri saklayıp, öne çıkarmak istediğimiz bölgeleri vurgularsak göz kamaştırıcı görünmememiz için hiçbir sebep kalmaz. O zaman prensesler gibi salınacağımız kabarık gelinliğimizi giyebilir ve yaşadığımız her anın tadını çıkarmaya başlayabiliriz. Güzelliğin bir bütünlük olduğunu unutmadan kendimize uygun giyindiğimiz sürece gelinliğimiz üzerimizde muhteşem duracaktır.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir