Propolis Ne Demektir ? | Soru Yeri

Propolis Ne Demektir ?

propolis

Tıp dünyasında büyük heyecan yaratan, kanser tedavisinde ilk kez bu kadar etkili bir tedavi ortaya koyan ve bilim adamlarının çalışmalarını üzerine yoğunlaştırdığı mucizevi tedavi maddesi arılar tarafından üretilmektedir. Propolis arıların çiçeklerden ve ağaç reçinelerinden toplayarak elde ettikleri ve kovanlarının izolasyonunda kullandıkları bu maddenin adı propolistir. *Propolis, arıları var oldukları günden beri her türlü hastalıklardan, mikroplardan, mikroorganizma ve virüslerden korumuştur.

Bilim adamları propolis maddesini incelemişler ve bundaki mucizeyi keşfederek kanserli hastalar üzerinde çalışma yapmışlardır. Gördükleri karşısında bilim adamları şaşkına dönmüştür. Çünkü propolis maddesi enjekte edilen kanserli hastalarda, propolisin kanserli hücreleri yok ettiği görülmüştür. Ancak sağlıklı olan hücreler hiçbir şekilde bu maddeden olumsuz bir şekilde etkilenmemiştir. Propolis sipariş vermek için orjinal sitelerden faturalı ürün alınız.

Propolis maddesi hamur kıvamında olduğundan bu şekilde tüketilemeyeceği için damıtma yöntemi ile sıvı şekline getirilmiştir. Propolis plus olarak piyasaya sunulan ürün birçok hastalığın tedavisinde etkilidir. Başta kanser, diyabet ve halsizliğin tedavisinde yardımcı olan propolis plus, kalp damar hastalıklarının giderilmesinde, damar hastalıklarının önlenmesinde ve fiziksel gücün artırılmasında etkili olmaktadır. Propolis kullanıcı yorumlarını okuyarak ürünü alıp almama kararı verebilirsiniz.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir