Ramazanda Yardımlaşmanın Kolay Yolu: Ramazan Kolisi | Soru Yeri

Ramazanda Yardımlaşmanın Kolay Yolu: Ramazan Kolisi

Müslümanlar için yardımlaşmanın sembolü olan Ramazan ayı ihtiyaç sahiplerine ulaşmak için en ideal aylardan biri oluyor. Bu yıl 26 Mayıs 2017 – 24 Haziran 2017 tarihleri arasında Ramazan ayı gönülleri saracak. Gerek işyerlerinde gerekse bireysel olarak yardımda bulunmak isteyenler ise ramazan kolilerine yoğunlaşıyor. Yiyecek ve içecek çeşitlerinden oluşan Ramazan kolileri aslında yardımlaşmanın en kolay yolu haline geldi.

İçerisinde bir evin en temel gıda ihtiyaçlarının yer aldığı Ramazan kolileri bulgur, pirinç, sıvı yağ, makarna, içecek, çay, şeker, salça, bakliyat çeşitleri gibi malzemelerden oluşuyor. Ramazan ayında gıda yardımı yapmak isteyenler alışverişe çıkarak tüm bu malzemeleri tek tek satın almak ve taşımak zorunda kalmıyor. Tüm bu gıda malzemeleri özel olarak hazırlanmış koli içerisinde ihtiyaç sahiplerine pratik bir şekilde ulaştırılabiliyor.

İşyerlerinden Çalışanlarına Ramazan Kolisi

Artık işyerleri de çalışanlarına Ramazan kolisi göndererek Ramazan ayının yardımlaşma ruhunu yaşatmaya çalışıyor. İşyerleri için oldukça önem kazanan ve firma vizyonunu korumak adına da mühim olan Ramazan kolilerini hazır koli seçenekleri arasından tercih yaparak da temin etmek mümkün hale geldi. Küçük boy, orta boy ya da büyük boy gibi alternatiflere sahip olan Ramazan kolisi seçenekleri işyerlerini büyük bir zahmetten kurtarıyor.

İnternetten Sipariş ile Ramazan Kolisi Yardımı

Ramazan kumanyası yardımı yapmak için artık belirli bir zaman ayırmak gerekmiyor. İnternetten online olarak hazır koli siparişi verilebiliyor. Bu sayede ihtiyaç sahipleri ya da işyeri çalışanları için gıda malzemelerini tek tek alışverişle temin etmek, kolilere yerleştirmek ve kişilere ulaştırmak gibi hem zaman isteyen hem de zahmet gerektiren bir sıkıntıdan kurtulmak mümkün olabiliyor.

İnternet üzerinden sipariş ile temin edilen Ramazan erzakları istenmesi halinde kargo ile ihtiyaç sahiplerinin adreslerine de ulaştırılabiliyor. Özellikle çok sayıda yardım yapmak isteyenler için gayet cazip olan bu uygulama ile her yıl yardım yapanların sayısında da artış meydana geliyor.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir