Saç Ekimi Gerçekten İşe Yarıyor Mu ? | Soru Yeri

Saç Ekimi Gerçekten İşe Yarıyor Mu ?

sacekimi

Saç kaybı yaşayan kişilerin eski görünümlerine kavuşmalarını sağlayan tek ve kesin çözüm saç ekim yöntemidir. İlaçlar ya da losyonlar yeni saç köklerinin oluşmasını sağlayamaz. Bu ürünler ancak saç dökülmesini yavaşlatmada ya da durdurmada etkili olabilirler.

Profesyonel ve tecrübeli bir ekip tarafından yapıldığında, saç ekimi doğal ve memnun edici sonuç verir. Saç ekimi yapan ekip son medikal teknolojiyi yetenekleri ile birleştirmekle kalmayıp üstün estetik anlayışını da ortaya koymalıdır.

Saç ekimi; dökülmemeye kodlanmış bölgeden alınan saç köklerinin dökülmenin olduğu veya başladığı bölgelere uygun ve gelişmiş tekniklerle nakledilmesidir. Bu işlemde kişinin kendi saç/kıl kökleri kullanıldığından; hastalık bulaşma ihtimali veya vücudun ekilen kıl/saç’ı kabul etmeme ihtimali ortadan kaldırılmış olur.

Medient Kulak Burun Boğaz Merkezinde estetik anlayışı gelişmiş, titiz ve her uygulamada üstün özen sergileyen ekip ile hasta memnuniyetinin en üst seviyede olması garanti altına alınır. Saç ekimi adeta bilim ve sanatın buluşmasıdır.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir