Son Çıkan Programlar Nereden İndirilir ? | Soru Yeri

Son Çıkan Programlar Nereden İndirilir ?

programindirme

Program indirmek eskisi kadar kolay değil. İnternette o kadar çok gereksiz site var ki biraz daha fazla para kazanabilmek için sizi o sitede o siteye yönlendiriyorlar. Sonunda vardığınız noktada ise ne arattığınızı unutmuş bir şekilde bilgisayarın ekranına boş boş bakıp kalabiliyorsunuz.

Bu yüzden bu tür program indirme işleriniz için kendinize temiz ve hızlı bir site belirlemeniz ve sık kullanılanlarınıza kaydetmeniz bence önemli. Bu anlamda Yindir benim sıklıkla başvurduğum bir site mesela.

Geçen gün yine klasik adobe flash player indirme ritüelindeyken arama motoru sayesinde rastladığım sitede işimi rahatça halletmemin yanında bilgisayarım için işe yarayacak birçok da programa denk geldim.

Kolay erişilebilir menüsü ve göz yormayan ara yüzünün yanında verdiği teknolojik bilgilerle de bizim gibi donanım ve yazılımlarla pek arası olmayanlara amme hizmeti yapmış oluyor.

Temel programların yanında oyunlarla aranız iyiyse yine sitenin içeriğinde oyun indirme bölümleri de mevcut.

Kısacası yindir.com hem bilgisayarınız hem de akıllı telefonlarınız için sıkça uğrayacağınız bir durak vazifesi görüyor. Sıkça uğramayı unutmayın.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir