Tarifeli Seferler ile Hasta Nakli Nasıl Gerçekleştirilir ? | Soru Yeri

Tarifeli Seferler ile Hasta Nakli Nasıl Gerçekleştirilir ?

Plures, İstanbul merkezli tıbbi amaçlı tahliye hizmetleri sunan bir şirkettir. İstanbul merkezli tıbbi refakatçi servisine başvurmak isterseniz firmamızı arayabilirsiniz. Plures tarifeli seferler, kara ambulansları ve ambulans uçak kiralama hizmetleri düzenleyerek özel tıbbi tahliye hizmeti sunmaktadır.

Hızın önemli olduğu durumlarda; Her işlem insan hayatının değerini göz önüne alarak dikkatlice ve özenle yapılmalıdır. Özellikle hastanın uçakla taşınması gerektiğinde, çok sayıda ayrıntı düşünülmeli ve önlem alınmalıdır. Ayrıca, isterseniz, tıbbi refakatçi hizmetinden, hastayı uçakla nakliye sırasında yararlanabilirsiniz. Tıbbi refakatçi hizmetinde, tüm tıbbi ekipmanlar, uçakla hastanın taşınmasıyla ilgili her durum için önlem alarak uçakta hazır bulundurulur.

Acil durumlarda bir kazazedenin veya hastanın derhal tedavi altına alınması durumunda uçakla hasta nakli yapılır. Nakil işlemi, zamanında ve hızlı yapılır. İlk müdahale doktor ve sağlık ekibi tarafından uçakta hastaya veya yaralanmış kişiye uygulanır.

Tarifeli Seferler ile Hasta nakli

Hastanın nakli nasıl gerçekleşir?

Uçakta ihtiyaç duyulan tüm tıbbi teçhizatlar ve bu alandaki uzman doktorlar ve sağlık ekibi, hastanın yurtiçi ya da yurtdışı nakli için hazırdır. Hastaya da kazazedenin başka bir ülkeye ya da şehre transfer edilmesi gerekiyorsa, kara ambulansları kullanarak vakit kaybetmesini önlemek için uçakla transferi yapılır.

İstenirse hastanın varış yerinde hastaneye taşınması için Plures tarafından havaalanı ile hastane arası ambulans planlaması da yapılır. Böylece, hasta ve yakını, havalimanına indikten sonra hiç vakit kaybetmeden hastaneye ulaştırılır.

Tarifeli Seferler ile Hasta nakli nasıl gerçekleştirilir?

Hastanın sağlık durumu tarifeli uçuşlar için uygunsa, bu seçenek daha uygun olduğu için seçilebilir. Plures Air gerekli izinler, belge hazırlama gibi detaylı işlerin düzenlenmesinin sorumluluğunu üstlenir ve böylece zaman kazandırır.

Bunların yanı sıra sedyeyle taşınan hasta için tarifeli seferlerde refakatçi gerekmektedir. Sedyeyle nakil için 4 gün öncesinde bir bilgi verilmelidir ve hastanın uçakla nakline mani bir durum olmadığını gösterir rapor temin edilmelidir. Tıbbi refakatçi hizmetlerimiz ülke çapında ve dünya çapında sunulmaktadır. İstanbul merkezli tıbbi refakatçi hizmetlerinden yararlanmak için bizi her zaman arayabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz varsa veya bilgi almak istiyorsanız tereddüt etmeden iletişim numaramızı arayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi: http://www.ambulansucakkiralama.com/hizmetlerimiz

Plures Havacılık
Adres: İstanbul Dünya Ticaret Merkezi – EGS Business Park Blokları No: 9 Yeşilköy – Bakırköy İstanbul / TÜRKİYE
T// +90 212 465 33 32
F// +90 212 465 83 36
http://www.ambulansucakkiralama.com

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir