Tubidy Nasıl Kullanılır ? | Soru Yeri

Tubidy Nasıl Kullanılır ?

İnternet üzerinden kolaylıkla müzik dinleyebilir ve video izleyebilirsiniz. Fakat Tubidy sizlere dilediğiniz müzik ve videoyu ücretsiz olarak indirme imkânı sunmaktadır. Tubidy ile müzik indirmek çok kolay. Öncelikle Tubidy.mobi adresinden siteye giriş yapıyorsunuz. Ardından dilediğiniz videoyu Tubidy’ in kendi arama motorundan yani search yazan kısımdan aratıyorsunuz. Aratma işlemi için indirmek istediğiniz videonun adını arama motoruna yazarak enter yapmanız gerekiyor.

Ardından aradığınız video ve benzerleri karşınıza çıkacaktır. Karşınıza çıkan videolardan indirmek istediğiniz videoya farenin sol tuşu ile tıklayarak video indirme işlemine geçebilirsiniz. Karşınız çıkan sayfadan videoyu indirebilmek için MP4 Audio seçeneğine tıklayınız. Burada dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Eğer MP4 seçeneği yerine MP3 Audio seçeneğini seçerseniz videonun yalnızca ses kısmını cihazınıza indirmiş olursunuz.

Yani bir şarkıyı klibi ile birlikte indirmek istediğinizde eğer sadece müziği indirmek isterseniz MP3 Audio seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır. Fakat indirme işlemini direk olarak video şeklinde yapmak isterseniz MP4 Audio seçeneğine tıklayarak video indirme işlemini başlatabilirsiniz. Video indirme işlemi yaparken MP4 Audio yazısının karşısında bulunan kısımda videonun boyutunu da görme şansınız var.

Burada video indirme işlemleri tamamen ücretsizdir. Youtube’ de izlediğiniz videoları kolaylıkla tubidy üzerinden indirebilirsiniz. Ayrıca açılan sayfadan Facebook ve Twitter eklentisi olduğunu göreceksiniz. Bu eklentiler ile birlikte videoları Facebook ve Twitter hesabınızda da kolayca paylaşabilirsiniz. Facebook eklentisini kullanıp profilinizde şarkı paylaşmak için eklentiye tıkladığınızda karşınıza çıkan bölüme video paylaşımı ile birlikte girmek istediğiniz mesajı da ekleyebilirsiniz.

Videoları cihazlarınıza indirdikten sonra hiç bir internet bağlantısına ihtiyaç duymadan kolaylıkla izleyebilirsiniz. Daha sonra videolarınızı sosyal hesaplarınızda da paylaşabilirsiniz. Ayrıca site içinden çok fazla izlenen vidoların listesine de ulaşabilir, en popüler videoları kolayca indirebilirsiniz.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir