Tuzla Franke Servis 7/24 Hizmetinizde | Soru Yeri

Tuzla Franke Servis 7/24 Hizmetinizde

Franke teknolojisinin her geçen gün bir tık daha ileriye taşındığını ve ürün kullanıcılarına kusursuz ürünler sunduğunu artık çok iyi biliyoruz. Servis sektörüne adım atmadan önce bizler de bu markanın ne kadar popüler olduğunu ve bu markaya olan ilginin ne kadar fazla olduğunu biliyorduk ve bu yüzden Franke markasını tercih ettik. Özel Franke Servis ekibi, 10 yıldır bu marka üzerine çalışmalar yapıyor ve ürün kalitesini arttırmak adına gerekli araştırmalarına da hız kesmeden devam ediyor. İnsanlara daha iyi olanı sunmak ve kaliteyi daha ucuza onların ayaklarına kadar götürmek adına buradayız.

Talepleriniz ne olursa olsun çözüm üretebilecek ve yanıt verecek donanıma sahip insanlar da bu ekipte yer alıyor. Çağrı merkezi ekibimize ulaşarak teknik kadro hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz. Bugüne kadar olumsuz tek bir işimiz olmadı ve hiçbir ürün geri dönmedi. 1 yıl garantili servis hizmetleri ile birlikte karşılıklı güven ortamını da koruduğumuzu düşünüyoruz.

Özel Franke Servis Tuzla – 444 78 56 Numaralı Çağrı Merkezinden Ulaşabilirsiniz.

Sizler de teknolojiye değer veriyor ve ürün bazında bu markayı tercih ediyorsanız muhakkak ki servis hizmetlerine ihtiyaç duyacaksınız. İşte ihtiyaç duyduğunuz o anda firmamız karşınıza çıkıyor ve aynı gün servis hizmeti ile beklentilerinize yanıt veriyor. Franke marka ürünlerinizin sorunlarını incelemek ve bu sorunlara çözüm üretmek adına buradayız ve işimizi iyi yapıyoruz.

Kaliteye ortak olmak ve güvenilir bir ortamda sizler de hizmet almak isterseniz eğer kapılarımız her daim açıktır. Tatil günlerinde bile hizmet veren ender firmalardan bir tanesiyiz ve kalitenin tadına vardığınızda sizler de bu çalışan ekibi bırakmak istemeyecek ve düzenli olarak servis hizmeti almak isteyeceksiniz.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir