Ümraniye Özel Arçelik Servisi Nerede ? | Soru Yeri

Ümraniye Özel Arçelik Servisi Nerede ?

teknikservis2

Malumunuz İstanbul yıllardır bir keşmekeşin içerisinde. Hangi ihtiyacımızı nereden karşılayacağımızı bilemez olduk. Özellikle ihtiyaçlarımız için güvenilir insanlara…

Bugün Ümraniyeliler için birkaç güvenilir elden bahsedeceğim. Semt sakinlerinin kullandıkları beyaz eşya ve kombi gibi cihazları tamir edecebilecek güvenilir bir servis bulmakta sorun yaşadığı konusunda duyumlar alıyoruz. Biz de bu yüzden size Ümraniye Arçelik servisi olarak özel hizmet veren bir grup yetenekli ve güvenilir servis elemanıyla tanıştırıyoruz. Semt içerisinde sürekli mobil olarak hizmet veren ve telefonları 7 gün 24 saat açık olan özel servis sağladığı yedek parçalar için de size 1 yıl garanti veriyor.

Aynı ekip Armağanevler Arçelik servisi ve Çakmak Arçelik servisi olarak da bu mahallelerde hizmet veriyor.

Binbir güçlükle, taksitle aldığınız beyaz eşyalarınızı güvenilir ellere teslim etmeniz bu cihazları daha uzun süre sağlam ve sorunsuz olarak kullanmanızı da sağlayacaktır.

Bu yüzden özellikle Ümraniyelilere tavsiyem beyaz eşyalarınız için özel servis arıyorsanız bu işin numarası 0216-417-60-67 ‘dir, bilgilerinize arz ederiz.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir