Ümraniye Özel Ariston Servisi Nerede ? | Soru Yeri

Ümraniye Özel Ariston Servisi Nerede ?

teknikservis

Beyaz eşyaların eskisi gibi evladiyelik olmadığı aşikar. Artık alınan bir beyaz eşyayı 15 – 20 sene kullanmak pek mümkün olmuyor. Bunda fabrikasyonların ürünlerin genel kalitesini düşürmesi de etkili, sürekli yeni teknoloji ürünlerin hayatımıza girmesi de …

Öyle ya da böyle servis ihtiyacımız çokça ortaya çıkıyor. Kimi zaman basit bir işlem için kimi zaman ölmüş bir beyaz eşyayı diriltmek. İşte bugün biz Ümraniye’liler için bu durumu ele alacağız. Ümraniye civarında oturanlar için servis ihtiyacı olduğunda gelecek bir özel mobil servis mevcut.

Ümraniye Ariston servisi olarak bilinen özel servis ekibi size bir telefon kadar uzakta. Ariston marka ister beyaz eşya ister kombinizi bakıma sokmak ya da tamir ettirmek istiyorsanız 0216-417-60-67 numaralı telefonu arayabilir ve en yakın özel servisi ayağınıza kadar getirebilirsiniz.

Ümraniye indesit servisi de yine aynı hizmet kalitesiyle 7/24 size hizmet vermektedir.

Bu servislerin size sunduğu hizmet ve değiştirdikleri yedek parçaların yine özel servis tarafından 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Tüm bunların yanında Topağacı Ariston servisinden bahsetmeden geçmeyelim. Topağacı sakinleri de yine bu hizmetlerin tamamından diledikleri zaman faydalanabilirler.

İhtiyacınız olan servislere ulaştığınızda donanımlı araçlara sahip yetkin personeller sorununuza en kısa süre içerisinde çözüm bulacaklardır.

Yani Ümraniye’ye özel servis sadece bir telefon kadar uzağınızda bulunuyor.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir