WhatsApp 10.Yıl Mesajı Nedir ? | Soru Yeri

WhatsApp 10.Yıl Mesajı Nedir ?

whatsapp

WhatsApp kullananlara yakın bir zamanda kendi listesinden biri tarafından gelen WhatsApp 10. yıl mesajı aslı astarı olmayan bir asparagas haberdir. Bunu gönderen kişi ve buna inanan kişiler de ayrı ayrı saf olmaları gerekiyor zira WhatsApp akıllı telefonlarla beraber kullanılan bir uygulama olmakla birlikte yaklaşık 1 – 2 yıldır kullanılıyor.

Gelen mesajın içeriği de şu şekilde;

Cumartesi sabah itibari ile whatsapp ücretli olacak. En az 10 kişiye bu mesajı gönderirsen logon mavi olacak ve ücretsiz kullanmaya devam edebilirsin. Aksi halde Whatsapp 0,01€/ mesaj olacak.. WhatsApp 10. yılını kutluyor. Bizi desteklediğiniz için siz değerli üyelerimize teşekkürü borç biliriz. Bu mesajı Whatsapp kullanıcısı 10 arkadaşınıza ilettiğiniz taktirde 5 sene ücretsiz whatsapp kullanma hakkını kazanacaksınız. İnandırıcı gelmedi mi? Web sayfamız da konuyla ilgili açıklamamıza göz atabilirsiniz.

Mesajınız 10 whatsapp üyemize ulaştıktan sonra kutucuk yeşil olacak ve siz 5 sene ücretsiz üyelik kazanmış olacaksınız tebrikler !

Bunu yapanların amacı makara olabilir. (bkz. sazan.avi) Yada bu mesajı alan ve başkasına gönderilen kişilerin numaraları tespit edip reklam amaçlı kullanacaklardır. İki türlü de oldukça boş – beleş bir girişim olduğunu söyleyebiliriz. İtibar etmeyin.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir