Yapışkan Gözler Tekniği Nedir ? | Soru Yeri

Yapışkan Gözler Tekniği Nedir ?

bakis

Bazı erkekler kendilerine uzun süre dik dik bakan diğer bir erkeği düşman olarak görürler. Bazıları da tehdit edildiklerini hissederler. Hatta birkaç erkek, partnerinin işi haddinden fazla ileri götürürcesine gösterdiği ilgiden kuşkulanır ve partnerini yumruklamak ister.
Partnerinizin derin bakışmalarınıza karşı verdiği duygusal tepkinin, heyecanın, biyolojik bir temeli vardır. Bir insana istekli ya da maksatlı olarak baktığınızda o insanın kalp atışlarını hızlandırırsınız ve damarları adrenalin benzeri bir maddeyle dolar, to) Âşık olmaya başlayan insanlar da aynı fiziksel tepkinin etkisi altına girerler. Ve göz temasını bilinçli olarak arttırdığınızda, ister iş ister sosyal etkileşim söz konusu olsun, insanlar sizi cezp ettiklerini düşüneceklerdir.

Kadınlarla sohbet eden erkekler ve erkeklerle ya da kadınlarla sohbet eden kadınlar: Avantajlı olmayı ve alıcının neşelenmesini istiyorsanız aşağıdaki “Yapışkan Gözler” adım verdiğim tekniği kullanın. (Beyler, bu tekniğin erkek erkeğe olan modelini birazdan size açıklayacağım.)

TEKNİK:

Gözlerinizin sohbet partnerinizin gözlerine sıcaktan erimiş bonbon şekerle yapışmış olduklarım hayal edin. Konuşmasını sonlandırdığında bile göz temasınızı kesmeyin. Başka bir yöne bakmanız gerektiğinde, bu işi iyice ağırdan alarak, sanki yapmayı hiç istemiyormuşsunuz gibi, sıcak şekerin en ince teli kopana kadar bekleyerek yapın.

Beyefendiler, şimdi beni iyi dinleyin: Erkeklerle sohbet ederken siz de Yapışkan Gözler Tekniğini kullanabilirsiniz. Diğer erkeklerle önemli, kişisel meselelerinizi tartışırken dinleyicinin kendini aşağılanmış hissetmemesi ve niyetinizi yanlış anlamaması için tek yapmanız gereken, gözlerinizin yapışkanlığım birazcık azaltmaktır.

Ancak gündelik iletişiminizdeki göz temasının normal süresinin hafifçe üstüne çıkmalısınız ama kadınlarla konuşurken uyguladığınız sürenin epeyce üstüne çıkmalısınız. Böylece, iç organlara yönelik bir anlayış ve saygı iletisi göndermiş olursunuz.

En Çok Okunan Soru - Cevaplar

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir