Yeni Sezon 4.Yıldız Formaları Ne Zaman Çıkacak ? | Soru Yeri

Yeni Sezon 4.Yıldız Formaları Ne Zaman Çıkacak ?

dorduncuyildiz

Kuşkusuz Galatasaray’ın 2014 – 2015 sezonunu şampiyon olarak bitirmesi hem maddi hem de manevi açıdan oldukça önemli zaferleri de beraberinde getirdi.

Sezon başında formasına sponsor bulamayan ve mali açıdan istikrarsız bir dönem geçiren Galatasaray Futbol Kulübü dördüncü yıldız şampiyonluğu ile birlikte bir süre düze çıkacak gibi gözüküyor.

Galatasaray ile birlikte kazanan geç de olsa ona katılan sponsorları oldu. Sadece bir senelik anlaşması bulunan Huawei firması bu sene boyunca Galatasaray’ın Ziraat Türkiye Kupası ve Spor Toto Süper Lig maçlarında formaların göğüs sponsoru olmuştu.

Sezonu lider bitirmesiyle birlikte oyuncular dördüncü yıldızın yer aldığı formalarla kameralar karşısına geçmeye başladı ancak herkesin aklında şimdi başka bir soru var.

Senenin bitimiyle birlikte çıkan dördüncü yıldız formalarında yıldızların üçü yan yana biri tepede konuşlanmış durumda.

2015 – 2016 sezonu Galatasaray formaları satışa sunulduğunda yıldızların aynı şekilde mi yoksa yan yana mu duracağı meçhul. Bununla birlikte Huawei’nin yerine sponsor olarak Samsung, Fly Emirates ve Turkish Airlines gibi dev isimler konuşuluyor. Bunun yanına yeni sezon formalarının baştan aşağı yeni tasarımlarla geleceğini düşündüğümüzde Galatasaray’a gönül verenlerin bir süre daha sabretmeleri en mantıklı seçim gibi görünüyor.

Yeni sezon formalarının 1 ila 1.5 ay içerisinde raflarda yerini alması bekleniyor.

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir