Yerli Delikli Sac Özellikleri ve Kullanım Alanları Nelerdir ? | Soru Yeri

Yerli Delikli Sac Özellikleri ve Kullanım Alanları Nelerdir ?

Günümüzde geniş bir kullanım alanına sahip olan yerli delikli sac özellikle otomotiv sektörünün önemli bir parçasıdır. Bunun yanında dekorasyon, mobilya – tasarım gibi görselliğin ön planda olduğu sektörlerde iş güvenliğiyle amacıyla talep edilir ve kullanılır.

Firmamız bu anlamda geniş bir sektör çeşitliliğine sahip olmanın yanı sıra piyasanın en iyisidir. Birinci sınıf malzemeden üretirken aynı zamanda uzun ömürlü bir kullanımı da yanında getirir. Büyüklüğü 1 ile 3 milimetre arasında değişen saclar kullanım alanına göre hem yatay hem de dikey olarak ayarlanabilme özelliğine sahiptir. Alüminyum ve çelikten üretilen saclar hem kolay kullanım hem de uzun ömürlü kullanım beklentisini karşılar.

Delikli Sac ve Delikli Sac Çeşitleri

Yerli delikli saclar üç çeşit olarak tarafımızca üretilir. Tam, kare ve oval delikli bu sacları sipariş verirken isteğiniz doğrultusunda özellikleri üzerinden değişiklikler de yapılabilir. Delikler daha küçük ya da daha büyük olacak şekilde de üretimi sağlanabilir.

Geniş kullanım alanı sac kullanımını da bir yerde zaruri kılar. Mesela inşaat sektöründe platform olarak kullanılır ve iş güvenliğini sağlar. Yangın merdiveni imalatında da yine sac kullanımı gerekmektedir. Çöp kovalarrı, fabrikalar, mobilya iskeletleri gibi bir çok alanda da yine ihtiyaç duyacağınız delikli sacları temin etmek ve detaylı bilgi almak için çağrı merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

En kaliteli malzemeyle en kaliteli hizmeti vermek firmamızın başlıca amacıdır. Detaylar için firma yetkililerimiz ile istediğiniz zaman görüşme talep edebilirsiniz.

Delikli Saç İletişim

www.meliktas.com
Adres:Tersane Caddesi No: 85 34420 Karaköy – İSTANBUL / TÜRKİYE
Telefon: +90 212 244 56 06 – 252 16 39
Fax: +90 212 251 56 59
Email: info@meliktas.com

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşır mısın ?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir